نمایش دادن همه 3 نتیجه

شامپو بدن اسکراب صورتی 280 میل انواع پوست گلرنگ

118,750 تومان

حاوی دانه های لایه بردار .


شامپو اسکراب گلرنگ، یک صورت و بدن شوی شیک و غلیظ است که برای بر طرف نمودن سلول های خشک، تیره و آلودگی های روی پوست تهیه شده و پس از یک لایه برداری ملایم، روغن های مقوی و نرم کننده بکار رفته در آن، پوست شما را لطیف و مرطوب می نماید.

گرانول های طبیعی موجود در این ژل، عمل لایه برداری را به شکلی چشمگیر انجام می دهد. در اثر برداشته شدن سلول های مرده از سطح پوست، اکسیژن بیشتری توسط پوست دریافت خواهد شد و درخشندگی و لطافت آن باز خواهد یافت و همزمان رایحه دلپذیری نیز می گیرد. همچنین برداشته شدن آلودگی ها از منافذ پوست یه پیشگیری از آکنه کمک می نماید.


منبع (با ویرایش):
www.radykala.com

شامپو صورت و بدن اسکراب بنفش 280 گرمی انواع پوست گلرنگ

24,900 تومان
  • حاوی دانه های لایه بردار .

  • مناسب برای همه انواع پوست .


شامپو اسکراب گلرنگ، یک شوینده صورت و بدن شیک و غلیظ بوده که برای بر طرف کردن سلول های خشک، تیره و آلودگی های روی پوست طراحی شده و پس از یک لایه برداری ملایم، روغن های مقوی و نرم کننده بکار رفته در آن، پوست را لطیف و مرطوب می نماید.

گرانول های طبیعی موجود در این ژل، عمل لایه برداری را به طور فوق العاده ای انجام می دهد. در اثر برداشته شدن سلول های مرده از سطح پوست، اکسیژن بیشتری توسط پوست دریافت خواهد شد و درخشندگی و لطافت آن باز خواهد گشت و همزمان رایحه دلپذیری نیز بدست می آورد. همچنین برداشته شدن آلودگی ها از منافذ پوست یه پیشگیری از آکنه کمک می نماید.



منبع (با ویرایش): www.radykala.com